• TC Sağlık Bakanlığı Ruhsatı
  • TSE Sertifikası
  • ISO 9001 2008 Sertifikası
  • ISO 9001 2008 Sertifikası


Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Bireysel Çözüm Ortakları Ticari Çözüm Ortakları

           

AİLENİZİ KORUYUN;

Halılar, yatak ve yastıklar, nemli, rutubetli sıcak ve karanlık ortamlarda hızla üreyen bakteri, mantar ve virüs yuvasıdır.  Bu ortamda  bir  bakteri bir günde 72,  bir haftada bir  trilyon kadar çoğalabilmektedir.

Mevcut temizleme yöntemleri ile yapılan temizlemeler, bakterilerin suya, antibiyotiğe ve birçok temizlik malzemesine dayanacak yapıda olmaları,  alkol gibi temizlik malzemelerinin de uçarak yok olmaları nedeniyle, çok kısa süreli hijyen sağlayabilmektedir.Deterjanla temizlenip, iyice durulanmayan yatak ve yastıklarınızda, çoğu zararlı, bir kısmı kansorejen maddeler içeren deterjan artıkları ve buharları ağzınızdan, burnunuzdan vucudunuza girer.

 

BTM NanoClearAG-EV mucizesi;

Halılarınızı, kilimlerinizi, yataklarınızı ve yastıklarınızı, nevresim içersindeki battaniyenizi, eşyalarınızı BTM NanoClearAG EV  ile  spreylerseniz,  uzun süreli ve çok  etkin antibakteriyel hale getirir,  yeni mikroorganizma, mantar oluşumlarını engeller ve istenmeyen, rahatsız edici kokulardan arındırırsınız.  

 

 BTM NanoClearAG EV  yatağınızda, yastığınızda ve etrafta,  bulunan, uçusan patojenleri ve doğal kokuları da kendisine çekerek yok eder.   

                                                                                                           

 BTM NanoClearAG EV, halınızı, kiliminizi, yatağınızı,  yastığınızı tekrarlı olarak sabunlu –deterjanlı su ile yıkanana-silinene  kadar etkilidir.

 

Hijyene önem veriyorsanız, hasta olmak istemiyorsanız, evde hayvan besliyorsanız, alerjik yapıdaysanız, bilhassa, bebeğiniz,  küçük çocuğunuz,  hamile eşiniz varsa, trilyonlarca bakteri, mantar, virüs barındıran halıların üzerinde çıplak ayakla yürümekten , çocuğunuzun emeklemesinden,  yatmasından, ibadet ederken yüzünüzü, elinizi , ayağınızı , insanların, hayvanların bastığı-oturduğu halıya dokundurmaktan çekiniyorsanız,  ter, ayak, rutubet  kokusunu sevmiyorsanız…..

Lütfen sağlığınız için aileniz için, sevdikleriniz için BTM NanoClearAG-_EV kullanınız. En sadık, süper etkili, uzun süreli ve ekonomik dostunuz olduğumuzu  göreceksiniz……

100 CC NanoClearAG EV ile 10 m2 bir alanı, uzun süreli  antibakteriyel&kokusuz hale getirebilirsiniz.

YATAK-YASTIK HİJYENİ;

http://www.hygienitech.com.au/images/pic_bug_carpet.jpghttp://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRf3McIAs9JKMFTvRFbW7VlQPYX7Yt0yJPEaWm-tKB-jeSEAPXrhttp://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS7utWqNZyF_dXubPVqCh5yM3DNMZlCMAWcq3hb2nVLh7155l0csDUSWECC

İki yıl boyunca kullanılan yastıkların ağırlıklarının üçte biri ölü ve canlı maytlar, ölü deriler ve bakterilerden oluşuyor.

Yatakları ve yastıkları hijyenik hale getirmeden, yastık kılıflarını ve çarşafları değiştirmekle, yataktaki ve yastıktaki bakteri, mantar ve mikropları ve doğal kokuları yok edemezsiniz. Yatak çarşafından ve yastık kılıfından geçen insanların terleri, ölü derileri, doğal salgıları da zararlı patojenlerin üremesi için mükemmel bir ortam yaratır.

Yastıklarınız, yataklarınız sürekli dezenfekte edilmiyorsa, aranızda sadece yastık kılıfı ve çarşaf olan bir bakteri, mikrop, mantar denizi üzerindesiniz demektir.

Mayt ;

Mayt, yaşadığı ortama günde yaklaşık olarak 20 - 30 defa dışkı bırakır ve bu dışkı ile birçok mikrobu yataklarınıza, evlerimize salar. Dışkılarının, taşıdığı çok zararlı virüsleri, mikropları hava yolu ile soluyan insanlarda, özellikle bronşit ve astım gibi solunum yolu hastalıklarına neden olur. Küçük çocuklar, pelüş oyuncaklarla ve halıların üzerinde çok oynamaları nedeniyle, bu hastalıklara daha çabuk yakalanırlar.

BTM NanoClearAG AG mayt dışkısının zararlı etkilerini yok eder. Maytlar, en sağlıklı olarak örtülerin halıların 60 CC üzerinde bir sıcaklıkta yıkanması veya sıcak buharla öldürülebilir. Ayrıca, yataklarınızı, yastıklarınızı güneş ışığına çıkartıp, havalandırmanız ve iyice silkelemeniz gerekir.

Çevre dostudur ve tamamen yeşil kimyasal yollarla üretilmiştir.